Головна сторінка > ЗМІ про нас

«НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ? Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж!»

(Газета "Сумщина", випуск від 23 жовтня 2013р.)

Єдиний регіональний банк Сумщини святкує ювілей


Осінній вальс «СТОЛИЧНОГО».

Швидко спливає час. На зміну теплій літній порі закружляла яскравими барвами осінь. У повітрі з ледь помітною ранковою прохолодою лунає мрійлива мелодія осіннього вальсу, немов би стверджуючи: мрії обов»язково здійснюються! Саме під таку осінню мелодію 22 жовтня 1993 року був заснований ПАТ АБ «СТОЛИЧНИЙ», а 22 лютого 2006 року Банк змінив своє місцезнаходження з м. Києва на м. Суми, та став регіональним банком Сумщини.

«За всі ці роки роботи на ринку банківських послуг наш Банк тільки набирав нових обертів та міцно утримував та утримує лідерство серед інших банківських установ Сумської області, - говорить Голова Правління Галина Шульженко. - «СТОЛИЧНИЙ» впевнено крокує в ногу з часом, впроваджує сучасні банківські продукти. Головна мета «СТОЛИЧНОГО», як регіонального банку, - це збільшення інвестицій на Сумщину для процвітання нашого краю».

 

Основний критерій – довіра людей.

«СТОЛИЧНИМ» створено міцне підґрунтя для подальшої успішної діяльності. За час роботи Банку власний капітал значно збільшився, і повністю відповідає вимогам Національного банку України. Сьогодні банк стабільно поповнює та надає своїм клієнтам повний спектр високоякісних банківських послуг та продуктів. Завдяки правильній стратегії, високому рівню менеджменту, чіткій роботі та професіоналізму персоналу обсяг клієнтської бази значно зріс.

Банк також є професійним учасник Фондового ринку, надає комплекс депозитарних послуг та послуг з торгівлі цінними паперами, має відкриті рахунки в депозитарії України. Індивідуальний підхід, професіоналізм, оперативність, надання вичерпних консультацій та обслуговування клієнтів є головними пріоритетами діяльності ПАТ АБ «СТОЛИЧНИЙ».

Банк має розгалужену мережу відділень на території Сумської області, а саме в м. Охтирка, м. Конотоп, м. Лебедин, м. Шостка, м. Ромни. Також є представництва Банку в м. Київ та м. Севастополь. Всього на сьогоднішній день налічується 16 відділень. Планується відкриття нових представництв Банку в інших районних центрах нашої області.

 

Імідж – допомагати, дбати і підтримувати.

Невід’ємною частиною іміджу банку «СТОЛИЧНИЙ» є участь у суспільних проектах, які мають статус обласних, всеукраїнських, міжнародних заходів. Банк допомагає і поважно ставиться до ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці. Підтримує обдаровану юнь, спортсменів, шукає банківські таланти серед дітей і молоді.

«СТОЛИЧНИЙ» разом з Українською академією банківської справи і газетою «Сумщина» став генеральним партнером проекту «Сумщина банківська». Проекту престижного і ексклюзивного, що вперше проводився в нашій державі, і розповідав про становлення і розвиток банківської системи взагалі і в нашому краї зокрема.

Багато років ПАТ АБ «СТОЛИЧНИЙ» є другом і партнером легендарної жіночої команди з хокею на траві «Сумчанка», відомої і визнаної не тільки в Україні, а й в Європі та світі. Банк активно допомагає у проведенні чемпіонатів, турнірів та кубків Співдружності з даного виду спорту.

Особливо хочеться відзначити співробітництво «СТОЛИЧНОГО» з Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Із останніх спільних проектів можна назвати такі, як «Рідна Сумщина», «Країна дитинства – країна веселкова». Не випадково під час проведення цьогорічного дитячого фестивалю до Дня захисту дітей, головним спонсором якого став «СТОЛИЧНИЙ», члени дитячих делегацій області нагадували дорослим мудру істину: «Хто про дітей дбає, той не прогадає!» Цієї мудрості повсякчас і дотримується єдиний регіональний банк Сумщини -«СТОЛИЧНИЙ».

 

Увага, акція!

Корпоративною «фішкою», фірмовим стилем, доброю традицією ПАТ АБ «СТОЛИЧНИЙ» можна також назвати проведення цікавих різноманітних акцій та розіграшів приємних призів до свят. І цієї «ювілейної» пори Банку є чим порадувати своїх клієнтів. Як щедра осінь, «СТОЛИЧНИЙ» тепло зустрічає та дружньо і яскраво винагороджує своїх клієнтів проведенням чергової акції.

 

Увага! З нагоди святкування 20-ої річниці діяльності, Банк «СТОЛИЧНИЙ» в період з 15 по 31 жовтня дарує клієнтам депозитний вклад «Ювілейний» в національній валюті з підвищеною відсотковою ставкою 20% річних на шість місяців, надає кредити на споживчі потреби до 20 тис. грн. під 20%річних на 2 роки, пропонує безкоштовне відкриття поточних рахунків для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.


Тож, шановні сумчани, поспішайте стати учасником акції від «СТОЛИЧНОГО» та відчуйте переваги єдиного регіонального банку Сумщини. І нехай ця акція закружляє вас в мелодії осіннього вальсу разом з гарним настроєм та святковою атмосферою. А колектив Банку гарантує високоякісне обслуговування, повагу і увагу до кожного клієнта.

 

Завантажити сканкопію статті

Ліц.НБУ №114 від 07.11.2011р.

 

 

 

 

 

 

ПАТ АБ "СТОЛИЧНИЙ"

Інформація про умови реструктуризації заборгованості фізичних осіб за іпотечними кредитами

 

 

 

Перейти

Звіти про виплати та наджодження ПАТ АБ "СТОЛИЧНИЙ"

 

 

Звіт станом на 01.01.2019р. (Додаток)

Звіт станом на 01.07.2018р. (Додаток)

Звіт станом на 01.04.2018р. (Додаток)

Звіт станом на 01.01.2018р. (Додаток)

Звіт станом на 01.10.2017р. (Додаток)

Звіт станом на 01.07.2017р. (Додаток)

Звіт станом на 01.04.2017р. (Додаток)

Звіт станом на 01.01.2017р. (Додаток)

Звіт станом на 01.10.2016р. (Додаток)

Звіт станом на 01.07.2016р. (Додаток)

Звіт станом на 01.04.2016р. (Додаток)

Звіт станом на 01.01.2016р. (Додаток)

Звіт станом на 01.10.2015р. (Додаток)

Контакти:

Тел.: +38 (044) 290-22-64

+38 (044) 290-22-12

e-mail: regional.bank@cap.com.ua

 

Наша адреса:
Україна, 03151, Київ, вул. Прорізна, 11.
Тел./факс.: +38 (044) 290-22-64
МФО 397133, Код ЄДРПОУ 20028816,
К/Р 3200417001801 в Головному управлінні Національного
банку України по Києву та Київській області.

ПАТ АБ "СТОЛИЧНИЙ" є участником:

logo

Всі права захищені © 2009 ПАТ АБ "СТОЛИЧНИЙ"