«НЕ ПЛАТИТЕ ЗА ІПОТЕКОЮ? Дізнайтеся про умови реструктуризації або перевірте, чи виставлено Ваш кредит на продаж!»

Публічне акціонерне товариство Акціонерний банк «СТОЛИЧНИЙ» було засновано 22 жовтня 1993 року, як АБ ”БОНУС БАНК”.

 

27 листопада 2001 року АБ ”БОНУС БАНК” перейменований в АБ «СТОЛИЧНИЙ» та зареєстрований Головним управлінням Національно банку України по м. Києву та Київській області.

 

19 грудня 2005 року акціонерами банку було прийнято рішення про зміну місцезнаходження банку з м. Київ на м. Суми. Головною метою цього рішення було збільшення інвестицій у Сумський регіон, що дозволить всім коштам довіреним банку працювати на процвітання Сумщини. Від того часу банк «СТОЛИЧНИЙ» — це регіональний банк Сумщини.

 

21 квітня 2006 року на підставі протоколу загальних зборів акціонерів Акціонерного банку «СТОЛИЧНИЙ» № 28, назву банку було змінено з Акціонерного банку «СТОЛИЧНИЙ» на Відкрите акціонерне товариство Акціонерний банк «СТОЛИЧНИЙ».

 

Засновниками банку є юридичні та фізичні особи, що представляють український капітал. Стабільний економічний стан в Україні, підвищив платоспроможність населення та стабільність національної валюти сприяло успішній діяльності банку за минулий рік.

 

На сьогодні банк надає своїм клієнтам повний спектр банківських послуг, серед яких:

  • Розрахунково-касове обслуговування
  • Депозитна діяльність
  • Кредитка діяльність
  • Розміщення тимчасово вільних коштів підприємств та організацій на вигідних умовах співпраці
  • Послуги по цінним паперам
  • Операції з валютними цінностями
  • Широкий спектр консультативних послуг

 

Завдяки правильній стратегії банку, професійному менеджменту, чіткій роботі персоналу на сьогоднішній день вдалося відчутно наростити обсяг операцій, забезпечити високу якість обслуговування клієнтів, створити міцне підґрунтя для подальшої успішної діяльності.

 

За час роботи власний капітал банку виріс в десятки разів, і повністю відповідає вимогам Національного банку України. Нарощення власного капіталу, ресурсної бази, запровадження нових видів послуг є головним стратегічним завдання банку. В даний час банк «СТОЛИЧНИЙ» продовжує активну роботу по подальшому нарощуванню капіталу.

 

Правильність обраного шляху банку підтверджується зростанням клієнтської бази. Банк надає широкий спектр банківських послуг, традиційних для банківської системи України.

 

АБ «СТОЛИЧНИЙ» неухильно дотримується принципу абсолютного та повного збереження коштів підприємств, організацій та конфедецінності всієї банківської інформації. Професіоналізм та досвід спеціалістів банку, знання особливостей українського законодавства дозволять надавати допомогу клієнтам у вирішенні будь-яких задач.

 

Основною філософією банку є принцип: інтереси клієнтів – понад усе, оскільки довіра клієнтів є характерним показником діяльності банку. Банк має ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України на право ведення власного реєстру власників іменних цінних паперів та здійснює діяльність по випуску та обігу цінних паперів. Відкрите акціонерне товариство Акціонерний Банк «СТОЛИЧНИЙ» в 2009 році змінив назву на Публічне акціонерне товариство Акціонерний банк «СТОЛИЧНИЙ» , що на виконання вимог Закону України «Про акціонерні товариства».

 

Публічне акціонерне товариство Акціонерний банк «СТОЛИЧНИЙ» є постійним учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. На сьогоднішній день банк має розгалужену мережу відділень на території Сумської області, а також м. Київ та м. Севастополь. Мережа відділень банку на Сумщині представлена в районних центрах Сумської області, а саме м. Охтирка, м. Конотоп, м. Лебедин.

 

Згідно стратегії банку планується відкриття нових відділень для подальшого розвитку та процвітання на банківському ринку України. Пріоритетним завданням фінансово-кредитної політики банку є сприяння економічному та соціальному розвитку підприємств і організацій, забезпечення стабільності, чіткості в роботі з клієнтами, підвищення репутації надійного банку, досягнення максимального прибутку від використання власних та залучених коштів при одночасному здійсненні заходів по мінімізації ризиків.

 

Здійснення активно-пасивних операцій ґрунтується на принципах прибутковості, фінансової стабільності, ефективності, достатності капіталу, що забезпечує належне виконання банком взятих на себе зобов’язань. Фінансова звітність банку складається у відповідності до діючого законодавства України та підтверджується незалежною аудиторською фірмою ”Консультант”. Висновки аудиторів підтверджують достовірність відображення банком фінансового стану та результатів діяльності.

 

ПАТ АБ «СТОЛИЧНИЙ» планує й надалі вести виважену політику формування ресурсного потенціалу, підвищувати рівень якості обслуговування клієнтів, впроваджувати принципово нові спектри послуг. Велика увага надається малому та середньому бізнесу, активному кредитуванню корпоративних клієнтів, комунальних підприємств області, переробних та сільськогосподарських підприємств, оптової та роздрібної торгівлі.

 

Доброю традицією становиться розіграш призів серед вкладників банку. Ця добра традиція продовжить своє життя і в подальшому.

ПАТ АБ "СТОЛИЧНИЙ"

Інформація про умови реструктуризації заборгованості фізичних осіб за іпотечними кредитами

 

 

 

Перейти

Звіти про виплати та наджодження ПАТ АБ "СТОЛИЧНИЙ"

 

 

Звіт станом на 01.01.2019р. (Додаток)

Звіт станом на 01.07.2018р. (Додаток)

Звіт станом на 01.04.2018р. (Додаток)

Звіт станом на 01.01.2018р. (Додаток)

Звіт станом на 01.10.2017р. (Додаток)

Звіт станом на 01.07.2017р. (Додаток)

Звіт станом на 01.04.2017р. (Додаток)

Звіт станом на 01.01.2017р. (Додаток)

Звіт станом на 01.10.2016р. (Додаток)

Звіт станом на 01.07.2016р. (Додаток)

Звіт станом на 01.04.2016р. (Додаток)

Звіт станом на 01.01.2016р. (Додаток)

Звіт станом на 01.10.2015р. (Додаток)

Контакти:

Тел.: +38 (044) 290-22-64

+38 (044) 290-22-12

e-mail: regional.bank@cap.com.ua

 

Наша адреса:
Україна, 03151, Київ, вул. Прорізна, 11.
Тел./факс.: +38 (044) 290-22-64
МФО 397133, Код ЄДРПОУ 20028816,
К/Р 3200417001801 в Головному управлінні Національного
банку України по Києву та Київській області.

ПАТ АБ "СТОЛИЧНИЙ" є участником:

logo

Всі права захищені © 2009 ПАТ АБ "СТОЛИЧНИЙ"